Me vajzën në krahë, Kiara Tito publikon foton e ëmbël të Luizit me të voglën e tyre

Moderatorja Kiara Tito dhe Luiz Ejlli ditën e djeshme janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e ëmbël e kanë bërë të ditur vetë çifti përmes një postimi në rrjetet sociale, duke treguar se vajza e tyre dhe moderatorja janë në një gjendje të mirë shëndetësore.

Luna Marí Ejlli është emri që Luizi dhe Kiara kanë pagëzuar vogëlushen e tyre.

Ditën e sotme, moderatorja ka ndarë me ndjekësit në InstaStory një foto të Luizit duke mbajtur të voglën e tyre në krahë.

Këngëtari duket shumë i lumtur me të voglën e tij, e cila i dha emrin baba për herë të parë.

Share With:
Translate »
35 Views