Meghan Markle vlerësohet me çmim për frymëzimin e shumë grave, shfaqet me mamin dhe Harryn në tapetin e kuq

Me njerëzit e saj më të afërt, Meghan Markle shkoi në eventin e Fondacionit Women of Vision Award. Dukesha e Sussex ishte në Nju Jork të martën mbrëma e shoqëruar nga bashkëshorti i saj, Princi Harry dhe nëna e saj, Doria Ragland.

41-vjeçarja ishte një nga personat e nderuar dhe vlerësuar me çmimin Woman of Vision për frymëzimin e shumë grave dhe vajzave.

Meghan Markle Wears Strapless Gold Dress to Accept Award

Në këtë ngjarje, Meghan takoi shoqen e saj Gloria Steinem, bashkëthemeluese e fondacionit, e cila i dorëzoi asaj çmimin.

Gjatë fjalimit të saj të pranimit, Megan falënderoi Steinem pasi ka qenë një frymëzim për të, për këshillat e saj të mençura, për sensin e saj të humorit dhe miqësinë e pabesueshme”.

Prince Harry and Meghan Markle at the Women of Vision Awards in New York

Share With:
Translate »
43 Views