Megi Pojani moderatore e “Për’puthen”, e motra: Mami do të mërzitet shumë

Ndonëse emri i saj nuk ishte ndër ata që u lakuan për moderatore të këtij programi, Megi Pojani është zyrtarisht moderatorja e sezonit të ri të “Për’puthen”.

E kontaktuar nga Top Channel, moderatorja dhe showgirl-i, konfirmoi se ky sezon nën drejtimin e saj do të jetë “zjarr”.

Por duket se jo e gjithë familja do ta presi mirë.

Siç tregon motra e madhe e Megit, Marsi, e ëma e tyre pret një tjetër kualifikim akademik te Megit.

“Sa do të mërzitet mami, se Megi u bë viti i 2-të qe e shyn PHD për aerospace engineering në M.I.T, taksirat mama. Ajo duhet të shpëtoj Përputhen”, ironizon Marsela./albeu.com/

Share With:
Translate »
40 Views