Melisa shtatzënë? Fotografia që pushtoi mediat rozë thotë ‘PO’

Melisa dhe Andi ditëve të fundit kanë qenë kryetemë e medias rozë.

Pas deklarimit të ndarjes vetëm një ditë më pas u konfirmua ribashkimi.

Melisa u shfaq nga xhirimet e klipit të ri ndërsa vetëm pak orë më parë u përhap lajmi për shtatzëninë e saj.

Por si erdhi deri te ky konkludim?!

Gjithçka nisi nga një fotografi e publikuar nga Andi ku çifti shihet me duar në barkun e Melisës.

Kaq mjaftoi që mediat të aludojnë për një shtatzëni të mundshme të ish-konkurrentes.

Të shumtë këto ditë ishin ndjekësit që dyshuan për një lojë të çiftit për vëmendje para publikimit të këngës së re të Melisës.

Se cila është e vërteta dhe çka do të dëgjojmë akoma nga çifti mbetet të shihet në vazhdim.

Share With:
Translate »
904 Views