Mendoi se i bënë surprizë, Elhaida Dani përlotet

Elhaida Dani ishte e ftuar në “Goca dhe gra” për të folur për pjesëmarrjen e saj në “Dancing with the stars”, por në një moment ajo u përlot kur kujtoi se i kishin bërë surprizë prindërit.

Mendoi se i bënë surprizë, Elhaida Dani përlotet

“U bë 1 javë që ke ardhur në Tiranë dhe nuk ke takuar…”, i tha Fatma. “Seriozisht mami dhe babi?”, e pyeti Elhaida e habitur duke menduar se prindërit e saj kishin ardhur në studio.

Mendoi se i bënë surprizë, Elhaida Dani përlotet

“Si seriozisht?”, vazhdoi Fatma dhe më pas Elhaida u përlot kur kuptoi se prindërit nuk kishin ardhur. Me lot në sy ajo u shpreh se e ka marrë shumë malli dhe mezi pret t’i takojë.

Mendoi se i bënë surprizë, Elhaida Dani përlotet

“Më ka marrë malli shumë këtë herë, ishte e vështirë, muaj jashtë Shqipërie, nuk kam folur shumë se diferenca e orareve 7 orë me Kanadanë, është edhe faji im e mirëkuptojnë ata. Mezi pres t’i takoj. Janë shumë të lumtur, mendojnë se do të fitoj”, tha Elhaida.

Share With:
Translate »
36 Views