“Mendoj se je shtatzënë”, Iva Tiço i përgjigjet ndjekëses publikisht

Një ndjekëse i ka shkruar sot gazetares së njohur, Iva Tiço se është shtatzënë pasi kjo e fundit kishte postuar në story një foto teksa hante akullore, në Stamboll, ku ishte me pushime.

“Mendoj se je shtatzënë”, Iva Tiço i

-“Mendoj se je shtatzënë. Fakt: Një ndër nepset që kanë gratë shtatzëna janë akulloret. Plus forma që të ka marrë pak barku.”, i shkruan ndjekësja, Ivës.

Ndërkohë, nuk ka munguar as përgjigjja e gazetares, e cila i thotë se nuk është shtatzënë.

-“Faleminderit për urimet, e di që je dashamirëse me këtë mesazh, por më fal, nuk kam neps, po ha akullore si gjithë joshtatzënat në botë.”, i ka shkruar Iva asaj.

“Mendoj se je shtatzënë”, Iva Tiço i

Pas kësaj, Iva e ka marrë mesazhin dhe e ka postuar në story, ndërsa shkruan:

-“Plus edhe ngjyra e çantës tregon që kam binjakë. Rrisni o gra kalamajtë tuaj, boll ne Instagram duke parë barkun e botës.”

“Mendoj se je shtatzënë”, Iva Tiço i

Share With:
Translate »234 Views