Mëngjesi i ëmbël i Luizit dhe Lunës

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito pak muaj më parë kanë mirëpritur të bijen, fëmijen e tyre të parë.

 

Vajza e vogël ka sjell gëzim e shunë lumturi në jetën e çiftit, të cilët lidhjen e tyre e jetuan e vazhdojnë ta jetojnë publikisht.

As të bijen nuk e kanë fshehur, madje krenarisht e kanë shfaqur para publikut të gjërë

Në këtë foto shihet Luizi duke i dhuruar një përqafim të ngrihtë vajzes së tij.

Çfarë ndjenje, çfarë dashurie…

No description available.

Share With:
Translate »
53 Views