Mesazhi i Saimir Tahirit për të birin në ditën e parë të shkollës

Dje ishte dita e parë e shkollës për mijëra fëmijë në mbarë vendin, ndër ta edhe Drini, djali i ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.

Teksa poston këtë fotografi ku të Drinit të përqëndruar në detyrat e para të shkollës, Tahiri gjen mundësinë të urojë mësuesit, prindërit dhe si të gjithë fëmijët e tjerë.

“Suksese Drin! Suksese të gjithë fëmijëe që nisin sot rrugën e gjatë e të bukur të dijes.

Zoti i dhëntë dashuri çdo mësuesi e përkushtim çdo prindi”, shkruan Tahiri në FB.

Share With:
Translate »
912 Views