Messi baba për së treti, publikon foton e parë dhe emrin e bebit

Ciro, kështu do të quhet fëmija i tretë i Messit, i cili ka ardhur në jetë të premten pas mesnate. Ai është vëllai më i vogël i Thiagos dhe Mateos, dë fëmijëve tjerë që ka Leo me Antonella Roccuzzon.

Lionel Messi është bërë baba për herë të tretë. Argjentinasi ka publikuar fotografinë e parë në rrjetet sociale. Messi ka publikuar dorën e fëmijës teksa ka lënë një mesazh: “Ciro !!! Falë zotit gjithçka shkoi mirë. Nëna dhe ai janë mirë. Jemi shumë të lumtur”.


Për shkak të lindjes së fëmijës së tretë, Messi nuk do të luajë kundër Malagas sonte. Ai është hequr nga lista, ndërsa Barcelona e ka ftuar Yerri Minan.

Share With:
Translate »
716 Views