Miss Kosova shfaqet papritmas shtatzënë

Camila Barazza është argjentinasja që mban kurorën e Miss Kosova 2016-të. Vajza që u zgjodh më e bukura e Kosovës nga ky spektakël garues bukurie, paradoksalisht vjen nga Argjentina, një shtet që ende nuk e ka njohur pavarësinë e Kosovës. Ajo erdhi deri në Kosovë, për dashurinë dhe këtu u bë tejet e famshme, jo vetëm për bukurinë, por edhe për prejardhjen. Dhe tani ajo ka nisur një jetë këtu, duke u shfaqur në vente të ndryshme e duke zhvilluar aktivitete.Camila ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi, ku është veshur si një grua shtatzënë e madje ka modifikuar edhe barkun që të duket i fryrë. Me shaka ajo ka shkruar: “Duket bukur në mua apo jo?” mbi fotografinë që të shkakton konfuzitet nëse ajo me të vërtetë po pret një fëmijë.Gjithsesi në shtatzëni e mundshme nuk është larg, ngase ka kohë që ajo është në një lidhje dashurie me djalin nga Kosova, Haris Çoçaj. 

Share With:
Translate »
789 Views