‘Mjaft gjykuam’, reagimi i nënës së Beatrix pas kritikave ndaj këngëtares

Teksa drama po vazhdon brenda dhe jashtë shtëpisë së “Big Brother”, një reagim tërthorazi ka ardhur nga nëna e këngëtares, Antigona.
 

Ajo ka shpërndarë një reagim në Instagramin e saj në të cilin mes tjerash thuhet se “mjaft gjykuam sepse kështu nuk do të mbërrijmë askund”.

No description available.

Publiku është i ndarë pas romancës së Beatrix me Donaldin.

Një pjesë e madhe po i kritikojnë të dy për shkak të asaj që po konsiderohet “tradhti” ndaj prezantueses Bora Zemani që pati një raport pezull me aktorin e humorit që hyri në shtëpinë e “Big Brother VIP” që nga fillimi i aventurës me datë 6 tetor.

Share With:
Translate »
72 Views