Moderatorja e njohur shqiptare po bëhet sërish nënë

Bazuar në fotot e fundit në Instagram, ndjekësit kanë nisur të dyshojnë se moderatorja e njohur Fiori Dardha mund të jetë shtatzënë!

Kjo pasi në fotot e saj, ajo duket më e shëndetshme dhe madje dallojmë një “hije” barku të rrumbullakosur. Ndaj komentet nuk u kursyen aspak:

Po ty sikur te paska rene nje nur shtatzenie😍🤔😊”

Fjori shtatzene? 😍😍😍😍”

Si shtatzan dukesh. Ishalla te jesh se femijet jan bekim 🧿🧿🙏🙏❤️❤️”

Po presim ndonje te re nga ty😍?”

Po m’dukesh shtatezene, me plot nur e bukuri, mbase vajze tani!!!”- janë disa prej komenteve.

 

 

Megjithatë, ajo s’ka kthyer ende një përgjigje.

Share With:
Translate »
514 Views