Momente të bukura dhe të ëmbla në familjen e Ledionit dhe Sarës

Ledion Liço është moderatori i këtij edicioni të ‘Big Brother VIP Albania’.

Andaj puna e tij në televizion ka bërë qe të jetë aktiv edhe në mediat sociale

Ledioni pak orë me parë ka publikuar pamje të bukura në familjen e tij, ku shihet i shtrirë pranë fëmijëve

 

Kush del të shtunën?

Sara dhe Ledioni dashurinë e tyre e kurorëzuan vite me parë e që kanë tre fëmijë, një vajzë dhe dy djem.

Share With:
Translate »
34 Views