Momente të vështira për familjen, Keisi Tola ndan lajmin e trishtë me ndjekësit

Keisi Tolën jemi mësuar ta shikojmë aktive në rrjete sociale ku shpesh ndante momente nga jeta e saj provesionale dhe ajo personale.

Këngëtarja Keisi Tola dhe familja e saj po kalojnë momente të vështira.

Këngëtarja ka humbur gjyshen e saj.

Ajo ka ndarë lajmin e trishtë me ndjekësit në rrjete sociale.

Krahas ka ndarë dy momente me të një nga fëmijëria dhe një më vonë.

Pusho me ëngjëjt nëna

 

Share With:
Translate »
52 Views