Mos e besoni po deshët, por Gaia ka nisur të këndojë që tani me mami Oltën

Olta Boka ndan shpesh momente nga përditshmëria me familjarët e saj, sidomos me të atin, Reshit Boka. Shpesh të dy ata krijojnë duete të lezetshme me njëri-tjetrin, teksa Olta këndon dhe Reshiti e shoqëron me kitarë. Edhe sot këngëtarja ka ndarë një nga këto momente të veçanta dhe ka zbuluar këngën që ka qenë kolonë zanore e familjes që pas lindjes së vajzës së saj, Gaias.

Në videon e publikuar në Instagram Olta dëgjohet duke kënduar këngën e famshme të Elvis Presley “Can’t help falling in love”. Gaia e dëgjon mamin me shumë vëmendje dhe herë pas here e shoqëron duke belbëzuar. Këtë moment të këndshëm, Olta e ka ndarë me gjithë ndjekësit dhe përkrah videos ka shkruar: “Kolona zanore që në ditët e para të lindjes dhe Gaia që mendon se këndon me mamin”.

Share With:
Translate »
95 Views