Mos vallë do ta shohim si këngëtare? Vajza e Alketës nxjerr audion duke kënduar dhe na habiti

Vajza e Alketa Vejsiut, Nikol ka filluar të jetë shumë aktive në rrjete sociale. Ajo bën shpesh biseda virtuale me ndjekësit ku tregon gjëra rreth vetes, mirëpo paska harruar një detaj të rëndësishëm: Nikol këndon!

Mos vallë do ta shohim si këngëtare? Vajza e Alketës nxjerr

Bukuroshja ka publikuar së fundmi një audio duke kënduar në Instastory dhe i ka habitur të gjithë me zërin e saj të ëmbël. Nikol ka kënduar këngën “Say you won’t let go” nga James Arthur.

Mos vallë do ta shohim si këngëtare? Vajza e Alketës nxjerr

Mos vallë në një të ardhme atë do ta shohim si këngëtare? Për më shumë dëgjoni audion e mëposhtme:

Mos vallë do ta shohim si këngëtare? Vajza e Alketës nxjerr

Mos vallë do ta shohim si këngëtare? Vajza e Alketës nxjerr

Mos vallë do ta shohim si këngëtare? Vajza e Alketës nxjerr

Mos vallë do ta shohim si këngëtare? Vajza e Alketës nxjerr

Mos vallë do ta shohim si këngëtare? Vajza e Alketës nxjerr

Share With:
Translate »
29 Views