Motra e Bes Kallakut bën dedikim prekës për Xhensilën… Ja çfarë zbulon

Shumë vonë u mësua se Ana Kallaku, moderatorja simpatike e Scan Tv, është motra e aktorit të humorit, Bes Kallaku.

Ana në një emision televiziv pak kohë më parë ka rrëfyer ndër të tjera pse e “ka fshehur” Besin gjithmonë.

“Besi nuk më ka fshehur, po unë nuk jam deklaruar se jam motra e Besit. Më dukej sikur do kishte një lloj paragjykimi të vogël, ndoshta do të kujtonin “hë, se është motra e Besit…”.

Ana madje shtoi se Besin e ka pasur jo vetëm vëlla, por edhe një shok shumë të mire.

Loading…

Ana është e martuar dhe është nënë e një vajze të vogël.

Ama në ditën e ditëlindjes së 25-të të Xhensilës, Ana i ka bërë një dedikim prekës kunates së saj.

“Gezuar ditelindjen nusja e bukur e familjes tone 😍 Kunata zemres je 😊😊”, shkruan Ana në faqen e saj në Instagram ku ka postuar një foto me Xhensilën.

Share With:
Translate »
2346 Views