Motra e Jonida Maliqi si modele kopertinash

Fjalët do të ishin të tepërta për stilin apo dashurinë që Jonida Maliqi ka për modën dhe të bukurën. Fotot e saj janë gjithmonë të kuruara në detaj.

Kot nuk thonë se stili dhe finesa janë të lindura. Të njëjtën gjë mund të themi edhe për motrën e Jonidës, e cila shfaqet sikur ta kishin nxjerrë nga kopertinat e revistave të modës. Në një foto që Jonida ka postuar në ‘Instagram’ së bashku me motrën e saj Xhilda, vajzat shihen të veshura plot stil dhe me një kombinim perfekt të ngjyrave.

Motrat kanë kaluar disa ditë me njëra-tjetrën pasi Xhilda kishte ardhur për vizitë në Shqipëri së bashku me vajzën e saj, e cila mesa duket shumë shpejt do të ketë hapsirën personale në rrjetet sociale pas kërkesave të shumta që erdhën në llogarinë e tezes së saj.

Share With:
Translate »
2547 Views