Mungoi në dasmën mbretërore, babai i Meghan Markle bën deklaratën e papritur

Të gjithë u habitëm kur e mësuan lajmin e mungesës së babait të Meghan Markle, Thomas Markle në dasmën e të bijës me Princ Harryn.
Më pas opinioni publik u sqarua pasi shkak i kësaj mungese ishte bërë një ndërhyrje kirurgjikale që Thomas kishte kryer në zemër.
Sipas thashethemeve, Thomas i kishte kërkuar të bijës së tij Meghan ndihmë në dy raste ndërsa kjo e fundit e kishte refuzuar.
Për prestigjiozen TMZ, Thomas Markle ka pohuar se këto janë thjesht “fake-news”.
“Nuk kam nevojë për paratë e vajzës time. Unë kam fondet e mia rezervë që më mjaftojnë për të zgjidhur problemet që mund të dalin. Jam i bindur se nëse i kërkoj ndihmë vajzës time ajo do të më ndihmojë me maksimumin e saj”.
Ska vend për dyshime! Meghan dhe babai i saj kanë një raport shumë të mirë mes tyre.

Share With:
Translate »
650 Views