Na vjen keq Fero, por Nina qenka kopje e Arbenitës dhe kjo foto është prova

Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë me datë 24 Prill. Modelja solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin Nina.

Ndonëse ende e vogël, Nina është bërë shumë e njohur për publikun, pasi prindërit e publikojnë vazhdimisht në rrjete sociale.

Vetëm së fundmi, Arbenita ka ndarë me ndjekësit një foto kur Nina ishte e sapolindur, duke zbuluar se ç’tipar ka marrë nga ajo. Siç mund ta shihni nga fotoja e mëposhtme hunda e vogëlushes është e njëjtë me atë të Arbenitës.

“Ja ku është një foto e Ninës të sapolindur, ajo më ka “marrë” hundën time”, ka shkruar modelja krahas fotos.

Share With:
Translate »
188 Views