Na vjen keq Loredana, por Mozzik sapo e provoi që Hana është kopja e tij

Siç tashmë dihet, Loredana dhe Mozzik janë prindër të një vajze të quajtur Hana. Ndonëse të ndarë, dyshja kalojnë shumë kohë pranë vogëlushes, si një familje.

Na vjen keq Loredana, por Mozzik sapo e provoi që Hana është

Mozzik ka publikuar së fundmi një foto të Hanës duke e quajtur “Mozikki i vogël”. Kjo sepse e bija është një kopje e tij dhe reperi është shumë i vetëdijshëm për këtë fakt.

Na vjen keq Loredana, por Mozzik sapo e provoi që Hana është

Kujtojmë se Hana ka llogarinë e saj në Instagram (e cila menaxhohet nga prindërit) dhe numëron aktualisht 365 mijë ndjekës.

Na vjen keq Loredana, por Mozzik sapo e provoi që Hana është

Na vjen keq Loredana, por Mozzik sapo e provoi që Hana është

Na vjen keq Loredana, por Mozzik sapo e provoi që Hana është

Na vjen keq Loredana, por Mozzik sapo e provoi që Hana është

Share With:
Translate »
42 Views