Ndahet nga jeta gjyshja e Brad Pitt, por dëshirën e fundit e mori me vete…

95 vjeçarja e njohur si “Meema” i kaloi ditët e saj të fundit të jetës në një azil modest në Oklahoma, ku ndërroi jetë më pas më 14 shtator. Edhe pse u vizitua nga motrat e saj të cilat jetonin aty pranë , amaneti i saj i vetëm ishte të takonte edhe një herë të fundit nipin e saj Brad. Aktori nuk mbante më asnjë kontakt me gjyshen dhe kishte pothuajse 10 vite pa e takuar atë. Nuk dihet të ketë ndonjë arsye për këtë, përveç faktit se Brad ishte shumë i zënë me punë. \Kids’ Time\

Share With:
Translate »
863 Views