Ndahet nga jeta Vjosa Berisha

Sot pas një sëmundje të rëndë ka vdekur producentja e njohur kosovare, Vjosa Berisha.

Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj, Fatos Berisha.

Në vijim gjeni postimin e plotë të tij:

Me pikëllim të thellë bëjmë të ditur se e dashura jonë Vjosa Berisha ndërroi jetë, sot me datë 23 qershor në spitalin University College Hospital në Londër.
Datën dhe vendin e varrimit do ta bëjmë të ditur më vonë.
Familjet Berisha dhe Istrefi.

Share With:
Translate »
26 Views