Ndryshe nga çdo herë, aktori i “Portokallisë” jep lajmin e hidhur

Olsi Bylyku, një prej karaktereve më të spikatur të “Portokallisë” me personazhin e Kimikatit, sot ka humbur një njeri të dashur. Familja e tij ka humbur një njeri të dashur. Gjyshja e tij ka ndërruar jetë.

Në një postim në Instastory, Olsi shkruan: “Shpirti t’u prehtë në paqe gjyshja ime. Do më mungosh shumë, pusho e qetë se ke lënë fëmijë të mbarë me nipa dhe mbesa e dashuri dhe mirësi tek çdo njeri që ty të njeh.” Ngushëllime familjes!

Share With:
Translate »
857 Views