Në 20-vjetorin e të bijës Aleksia, Niko Peleshi prezanton për herë të parë familjen e plotë

Sot në familjen e ministrit të Mbrojtjes, Niko Peleshi është festë. Vajza e tij, Aleksia feston ditëlindjen dhe mbush 20 vjeçe.

Ka qenë vetë ministri që ka ndarë në Instagram një foto, ku prezanton për herë të parë të gjithë familjen. Shihet që rreth tortës me qirinjtë janë Peleshi, bashkëshortja, dy djemtë dhe padyshim vajza e ditëlindjes, Aleksia.

Kujtojmë që kjo e fundit ka qenë gjithmonë në qendër të mediave rozë, për shkak të lidhjes së shumëpërfolur me aktorin, Romeo Veshaj.

Share With:
Translate »
190 Views