Në ditëlindjen e saj, aktorja e njohur zbulon se po bëhet nënë për herë të parë

Gina Rodriguez, e cila luajti personazhin kryesor në serialin CW, dhe bashkëshortiJoe LoCicero janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku. Ajo njoftoi shtatzëninë e saj në Instagram, në ditëlindjen e saj të 38-të.

“Kjo ditëlindje është ndryshe,” shkroi aktorja, krahas një video montazhi të momenteve romantike mes çiftit, duke përfshirë një selfie që tregonte atë duke mbajtur një test pozitiv shtatzënie në shtëpi.

Share With:
Translate »
29 Views