Në ditët e fundit të shtatzënisë– Kiara Tito duket se ka gjithçka gati për të voglën e saj

Kiara Tito është në ditët e fundit të shtatzanisë së saj.

Ajo dhe Luizi duket se kanë çdo gjë gati për të mirëpritur në jetë vogëlushen e tyre.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kids’ time (@kidstime.al)

Kiara ka treguar pjesë nga rrobat e para për vogëlushen e tyre.

Veshjet e para të një fëmije janë gjithmonë të veçanta, dhe videot e ndara nga Kiara reflektojnë këtë emocion, duke treguar zgjedhje të rrobave të buta, me ngjyra të ngrohta.

Share With:
Translate »
54 Views