Në festën e baby shower, Einxhel merr propozimin për martesë

Ditën e sotme Einxhel Shkira ka mbledhur shoqërinë e saj për të festuar Babyshower-in e bebit. Ajo ka organizuar një super festë me tullumbace, zbukurime dhe detaje tepër të bukura.
Një festë e organizuar si rrallë herë, pati edhe një moment kulminant, nga babai në pritje, DJ Dagz.
Ai me anë të një unazë, i ka propozuar moderatores për martesë e cila shpërtheu në lot nga gëzimi. I ulur në gjunjë, po aq i emocionuar, DJ Dagz mori përgjigjen që priste: Gjithqysh POOO!

https://www.instagram.com/reel/ClbtDp9txGg/?igshid=ZmMyNmFmZTc=

Ky vit do të jetë i paharrueshëm për çiftin e famshëm! Dhe ju urojmë veç ditë të lumtura! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
45 Views