Ne nuk e besojmë, por fansat janë të bindur se e gjetën emrin që do ketë vajza e Meghan dhe Harry-t

Fansat mbretërorë janë të bindur se vajza e Meghan dhe Harry-t që pritet të lindë në verë, do të ketë emrin Philippa, në nder të Dukës Philip që ndërroi jetë pak javë më parë. Fansat mendojnë se çifti mbretëror do zgjedhë këtë mënyrë për të nderuar kujtimin e gjyshit të Harry-t.

Në radhë janë gjithashtu edhe emrat: Diana apo Elisabeth, në nder të mbretëreshës dhe nënës së Princ Harry-t.

Nëse parashikimet e fansave do dalin ende nuk e dimë, por gjasat edhe sipas analistëve janë të mëdha.

Share With:
Translate »
173 Views