Në premierën e “5 herë jo” zbuluan se Klea dhe Elgiti prindër për herë të dytë?

Sonte në premierën e filmit “5 herë jo” ishin të ftuar dhe Klea dhe Elgiti.

Duke u bazuar nga barku i Kleas, bën të kuptohet se çifti janë në pritje të ëmbël.

Këtë informacion ata e mbajtën sekret deri më sot.

  

Kujtojmë që çifti se bashku kanë edhe një djalë të quajtur Krid.

Share With:
Translate »
44 Views