Në pritje të ëmbël, Gresa Behluli shfaqet si rrallë herë me bashkëshortin

Përkundër se në pak javë do të bëhet nënë për herë të parë, këngëtarja Gresa Behluli ende e mban misterioz bashkëshortin e saj.

Por, sot u thye akulli.

Në kuadër të intervistave për maratonën e Klan Kosovës, Gresa Behluli u kap në pamje për herë të parë teksa i afrohet qendrës së votimit bashkë me babain e saj dhe personin e zemrës.

Këngëtarja zbuloi se këtë javë do të vendosë emrin e djalit që pritet ta sjell në jetë së shpejti.

Për detaje, video në vijim. /Prive.al

Share With:
Translate »
30 Views