Në pritje të ëmbël, këngëtarja shqiptare jep në emision lajmin e bukur dhe tregon barkun

Prej më shumë se 1 viti këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Dauti është martuar për herë të dytë dhe më në fund vjen një lajm i ëmbël.

Në një intervistë për emisionin “Mirage” ajo ka zbuluar se nga kjo martesë po pret fëmijën e parë.

Dafina tregoi se është në muajin e shtatë të shtatzënisë dhe në jetë do të vijë sërish një vajzë.

Mjaft e emocionuar ajo shtoi se vajza e saj e madhe dhe djali i bashkëshortit, janë të lumtur për këtë lajm dhe mezi po presin.

Përsa i përket njohjes me bashkëshortin, Dafina u shpreh se janë njohur gjatë një koncerti në Shëngjin dhe në fillim ka preferuar që të mos bëjë asgjë publike.

Share With:
Translate »
819 Views