Në rrugë nga tërmetet, ish-deputetja e LSI-së mbulon me batanije dhe mban në krahë një fëmijë

sh-deputetja e LSI-së Florida Kërpaçi mban në krahë një fëmijë të mbështjellë me batanije
Ish-deputetja e LSI për qarkun e Tiranës Floida Kërpaçi e kaloi mbrëmjen e djeshme duke qëndruar pranë disa banorëve të Tiranës, të cilët u ndjenë të frikësuar nga tërmetet e fuqishme që goditën zoën midis Durrësit dhe kryeqytetit.

Kërpaçi mbajti në krah një fëmijë të vogël duke e mbështjellë me batanije.

Kryetarja e LRI-së, qëndroi dhe pas mesnatës jashtë, kur u regjistrua një tjetër tërmet.

Share With:
Translate »
413 Views