Nëna Anxhelina feston ditëlindjen, si e uruan Luisi dhe Kiara?

Moderatorja e njohur Kiara Tito është pranë publikut përmes rrjeteve sociale ku publikon momente të ndryshme nga jeta saj.

Pak orë me parë moderatorja ka ndarë një urim mjaftë të ëmbël për vjehrrën e saj, nënën e Luizit.

“Gëzuar ditëlindjen Nena Anxhelina” ishte shprehur Kiara.

Por nuk ka munguar as urimi nga Luizi, e qe kishte thur fjalët me të bukura “Gëzuar datëlindjen nana jeme. T’du fort”.

Share With:
Translate »
40 Views