Nënë për herë të dytë, Leonita zbulon portretin ëngjëllor të vogëlushes

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita u bënë prindër për herë të dytë me datë 24 Prill. Leonita solli në jetë një vajzë të cilës i vendosën emrin Laneya.

Ditën e sotme Leonita ka zbuluar për herë të parë portretin ëngjëllor të vogëlushes. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto të saj pranë vajzës tjetër, Ayanës. Dy motrat e kanë parë njëra-tjetrën të buzëqeshura dhe plot dashuri.

“E gjithë bota ime”, ka shkruar Leonita krahas fotos së ëmbël.

Share With:
Translate »
215 Views