“Nëse fitoj do kuroj djalin”, Meritoni shpërthen në lot teksa tregon për gjendjen e të birit

Meriton Mjekiqi, banori i shtëpisë së Big Brother VIP ka rrëfyer gjatë prime-t të sotëm një situatë jo të mirë shëndetësore të djalit të tij.

Ai ka treguar se Loari i tij vetëm 5 vjeç vuan nga autizmi, për të cilin Meritoni është shprehur se nëse e fiton çmimin e madh një pjesë të vlerës do shkoj për kurimin e të birit dhe një pjesë tjetër për bamirësi, fëmijë që bashkëvuajnë njësoj.

Ky rrëfim ka përlotur jo vetëm Meritonin, por edhe drejtuesin Ledjon Liço, opinionistët dhe me siguri të gjithë shikuesit nga televizori.

Share With:
Translate »
34 Views