Nga dhurata e veçantë e Sarës te bebushi dhe dasma, Ledri foli një herë e mirë tek ‘E diell’

Sara dhe Ledri na konfirmuan më në fund ditën e sotme lajmin se do bëhen prindër për herë të parë me anë të një super videoje.

Ndonëse kishte goxha javë që mediat shkruanin për ta, çifti kishte vendosur të qëndronte në heshtje deri sot, kur na treguan se po presin një vajzë.

Sakaq, ditën e sotme, Ledri ishte i ftuar në ‘E diell’ ku po ashtu foli për herë të parë për lajmet e ëmbëla, duke konfirmuar çdo gjë, teksa tha se ka ardhur koha ta provojë edhe ai këtë ndjenjë.

Aty ky ka pemë flakë ka pas. A më ka hije me kon babë? Me kismet…do ia dalim. Është gocë.

Ndër të tjera në këtë emision, reperi i sukseshëm na zbuloi edhe një super dhuratë që i ka bërë partnerja e tij Sara.

Gazetari Ervin Kurti e ngacmoi Ledrin, duke e pyetur se ka dëgjuar se i kanë blerë një yll në qiell dhe ai tha se është dhuratë nga partnerja e tij.

Po, Sara ma ka ble një yll për ditëlindje. Veç ka met edhe anija kozmike edhe me u nis me qit flamurin”- tha ai me humor.

Sara dhe Ledri kanë disa vite bashkë, por vendosën ta bëjnë publike lidhjen e tyre vetëm gjatë pandemisë, në muajin prill. Ata ende nuk janë celebruar, por prindërit e reperit kanë thënë në intervista të ndryshme se kjo gjë mund të ndodhë së shpejti.

Megjithatë me sa na la Ledri të kuptohet në këtë intervistë nuk do ketë një dasëm në të ardhmen e afërt, pasi kur u pyet rreth saj tha vetëm: “Jo… pandemia…”

Share With:7561 Views