Ngeli shtatzënë në Big Brother? Flet Sara Gjordeni

Sara Gjordeni ka qenë njëra nga banoret e “Big Brother VIP Albania 3” që u komentua më së shumti.

Teksa ishte brenda reality show, ajo u përfol për shumë lidhje dashurie me emra të njohur të showbizit shqiptar.

Pas lidhjes me Bardhin dhe pas njoftimit për shtatzëni, u ngritën aludime të ndryshme nga fansat. Ndjekësit dyshuan se ajo ngeli shtatzënë sa ishte në Big Brother.

Sara tha:

“Unë jam vajzë kam menstruacionet, nëse nuk kuptoni nuk e di çfarë të ju them. Se filluan disa faqe merrnin pamje nga vitet e kaluara, shih si e ka bërë këtu, shih këtu. Qetësohuni nuk kam qenë shtatzënë në Big, se ka kaluar në absurditet”.

Share With:
Translate »
44 Views