Nicola Peltz zbulon arsyen pse nuk ishte në ditëlindjen e Victoria Beckham

Nicola Peltz hodhi poshtë zërat për probleme me familjen e bashkëshortit të saj duke zbuluar se arsyeja pse nuk ishte në ditëlindjen e vjehrrës ishte gjyshja e saj. Siç u kuptua nga një postim i bërë prej saj në Instagram, ku shfaqej duke përqafuar gjyshen, aktorja duhej të kalonte kohë me të, por nuk harroi të bënte edhe një urim publik për Victoria-n.

Nicola Peltz zbulon arsyen pse nuk ishte në ditëlindjen e Victoria

INSTAGRAM

“Gëzuar ditëlindjen e bukura ime. Jam shumë e mërzitur që nuk isha aty për të festuar me ty, për të të përqafuar. Shumë dashuri për ju nga unë dhe Naunni”, shkroi ajo.

Nicola Peltz zbulon arsyen pse nuk ishte në ditëlindjen e Victoria

INSTAGRAM

Përgjigja erdhi menjëherë edhe nga vjehrra, e cila i shprehu dashurinë e saj. Ditët e fundit, kur ditëlindja e Victoria pushtoi mediat, mungesa e Peltz u komentua shumë, ndaj edhe u ngritën dyshime se diçka po ndodhte në familjen e njohur.

Urimi i hoqi dyshimet, duke pohuar edhe njëherë se familja është mirë dhe marrëdhënia e nuses dhe vjehrrës, aq shumë të diskutuara është e shëndetshme dhe e mbushur me dashuri.

Share With:
Translate »
28 Views