Nis “lufta” mes Mel Gibson dhe djalit të tij

Duket se një “luftë” ka lindur midis aktorit legjendar Mel Gibson dhe djalit të tij Louie. 29-vjeçari po mundohet aktualisht që të nisë karrierën si regjisor në Hollywood. Louie e di që i ngjan shumë të atit, por i pëlqen ta konsiderojë veten si një “version të përmirësuar” të tij. “Nuk jam aq i shëmtuar sa ai. Ju them me bindje se jam shumë më i bukur sesa ai”, tha duke qeshur Louie Gibson për “The Daily Telegraph”. Louie është një nga nëntë fëmijët e Mel Gibsonit.

Share With:
Translate »
1181 Views