Nisin festat në shtëpinë e Tunës, këngëtarja arredon shtëpinë në mënyrën më të veçantë

Edhe pse jemi në javët e para të muajit nëntor, atmosfera e festave ka filluar të ndjehet që tani.
Mesa duket edhe këngëtarja e njohur, Tuna Sejdi, ka ndarë të njëjtin mendim, edhe ka nisur të aredojë shtëpinë me zbukurime krishlindjesh.
Nëpërmjet disa videove dhe fotove të publikuara në ‘Instastory’ ajo ka zbuluar dekorin që ka zgjedhur.
Ai që është gëzuar më tepër me pamjen e re të shtëpisë ka qenë vogëlushi Tian, i cili shihet shumë entuziast teksa sheh zbukurimet në dhomat e tyre.
Së fundmi, Tuna dhe Tiani janë larguar drejt SHBA-së për të jetuar si familje së bashku me Patris Berishën.

Share With:287 Views