Një anëtar i ri në familje, Gentian Zenelaj: Sa lumturi për mua sot

Aktori i njohur i humorit, Gentian Zenelaj, tani ka arsye të forta për të festuar. Familjes së tij iu shtua një vogëlush dhe aktori sapo u bë xhaxha. Genti që e di më së miri ndjenjën e të qenit prind, e ka shprehur këtë gëzim në profilin e tij në ‘Instagram’ duke uruar të vëllain për lindjen e djalit.
“Sa lumturi për mua sot o Erjon Zenelaj dhe Rina Kanto. Qoftë i bekuar ky djalë o vëllai im. Të shoh ty prind është një lutje që mu plotësua. Liam ardhsh i bardhë”,- shkruan aktori.


Ardhja në jetë e një fëmijë është bekimi më i madh që mund t’i vijë një familje të re.

Share With:
Translate »
1029 Views