Një bebe në shtëpinë e Fraçeskës, bukuroshja nuk përmban dot emocionet

Ish banorja e ‘Big Brother 5’ Françeska Jaçe nëpërmjet një postimi në ‘InstaStory’ ka dhënë lajmin e gëzueshëm se është bërë teze për herë të parë. Motra  e saj, Denisa ka sjellë një jetë një djalë, të cilin ka vendosur të quaj Breid. Françeska ashtu si çdo teze nëpërmjet fotografive të postuara ka treguar se ndihet shumë e lumtur dhe e mbushur me dashuri nga ardhja në jetë e nipit të saj.

Share With:
Translate »
789 Views