Një guximtare si Aria

Dajti Adventure Park është një mundësi e re për të kaluar fundjavat me fëmijët tuaj. Ende pa u inaguruar, Aria, vajza e këngëtares Eneda Tarifa ka qenë ndër të parat që ka mposhtur frikën fëminore për tu argëtuar. 

Siç duket edhe nga fotot e mëposhtme, Aria e ka shijuar të gjithë këtë eksperiencë dhe siç i ka thënë mami Enedës, ajo nuk ka frikë fare. /Kids’ Time

 

Share With:
Translate »
1484 Views