Një marrëdhënie nuse- vjehrrë për t’u pasur zili, ky është urimi i Victoria Beckham për ditëlindjen e Nicola Peltz Beckham

Një dyshe nuse- vjehrrë për t’u pasur zili. Kush nuk do ta donte një marrëdhënie të shkëlqyer si kjo e Victoria Beckham me nusen e djalit të saj, Nicola Peltz Beckham.Përmes një postimi në Instagram, Victoria ka uruar Nicola-n për ditëlindjen, ku krahas një video “funny” me njëra- tjetrën ajo shkruan: “Gëzuar ditëlindjen Nicola. Ne të duam shumë!!

Kjo është dashuria, mirësia, talenti dhe aftësia që ke për të kërcyer në rërë mbi nallane”! Partnerja më e mirë e kërcimit dhe nusja e dashur. Të duam, kalofsh një ditë të mrekullueshme!!!!”Romanca mes 27 vjeçares Nicola Peltz Beckham, modeles super seksi dhe Brooklyn Beckham, 23 vjeç, ka nisur në vitin 2019. Dy vite pas bërjes publike të romancës së tyre, ata e kurorëzuan dashurinë në martesë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Share With:
Translate »
110 Views