Një modele e lindur, Kejvina Kthella poston foton nga adoleshenca

Kejvina Kthella ka postuar sot disa foto kur ajo ishte 15 vjeçe. Në të vërtetë, gjykuar nga pamja e modeles, shumë e afërt me pamjen e sotshme, nuk do ta besonim që ato foto janë realizuar në moshë aq të hershme. Megjithatë, kjo është e vërteta.

Simpatike, me trup të bukur, Kejvina Kthella duket që e ka fituar pamjen prej modeleje që në moshë të hershme. “Vetëm 15 vjeçe”, shkruan ajo.

#only15yearsold ??‍♀️

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Me vitet ka ndryshuar shumë pak. Sot, ajo veç modës, ka nisur dhe karrierën televizive, me një rol që sado episodik është ka rëndësinë e tij, në një nga programet më të ndjekur shqiptar, Xing me Ermalin.

Kejvina erdhi në këtë program nga Italia ku jetonte e punonte vitet e fundit, si modele.

Share With:
Translate »
1562 Views