Një muaj me të birin, Fifi ndan fotot e ëmbla

Fifi dhe partneri i saj Adis Patushi u bënë prindër të një djali.

Katër javë më parë erdhi në botë vogëlushi i këngëtares, Theo.

Dhe këto katër javë ishin të pabesueshme për këngëtaren.

Ajo është shprehur kështu në një fotografi më djalin e saj: Nuk po muj me besu qe i bom 4 jave bashke Theo. Ti je dashnia Bir.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

Share With:
Translate »
67 Views