Një super festë për Marget, Luana na tregon fotot nga ditëlindja

Sot, Marget, vajza e Marinës dhe Getoar Selimit, njëkohësisht dhe mbesa e Luanës, mbush 1 vjeç.

Ende nuk e kemi parë portretin e të voglës por tezja na tregoi se si ajo po e feston ditëlindjen.

Në një ambient ku mbizotëron ngjyra rozë dhe Marget teksa luan pranë tavolinës së ngrënies, Luana na solli çaste nga festa.

 

Share With:
Translate »
50 Views