Njerëzit njerëzit mendojnë se urimi që Kate i bëri Meghan-it për ditëlindje ishte fyes

Meghan Markle feston sot ditëlindjen. Urimi i Kate dhe William nga Twitter-i i tyre zyrtar nuk mungoi.

Njerëzit u kapën me urimin që Kate i bëri Meghan-it për

“I urojmë një 40-vjetor të lumtur Dukeshës së Sussex”, shkruhej në statusin e shoqëruar me një foto të Meghan buzagaz.

Mirëpo duke e ditur që rrjetet sociale menaxhohen nga Kate, ndjekësit i janë kundërvënë.

Njerëzit u kapën me urimin që Kate i bëri Meghan-it për

Disa e quajnë status hipokrit duke pasur parasysh problemet në marrëdhënien e tyre.

Të tjerë shkruajnë se nuk është e vërtetë që i uron ditëlindje të gëzuar.

Njerëzit u kapën me urimin që Kate i bëri Meghan-it për

Disa arrijnë deri aty sa parashikojnë që Meghan do mërzitet pse Kate i përmendi moshën.

Dikush madje i kujton Kate se Meghan nuk është më as Dukeshë duke qenë se u largua nga mbretëria dhe po jeton si një njeri i thjeshtë.

Nga ana tjetër janë edhe ata që shkruajnë se sa me klas është Kate dhe sa mirë bëri që nuk majti mëri, por e uroi.

Këtë të fundit e lidhin me intervistën që Meghan dhe për Oprah Winfrey ku tregoi sesi Kate e kishte bërë për të qarë javën e dasmës dhe më pas i kishte kërkuar falje me një buqetë lulesh.

Thuhet se Meghan po organizon një festë këtë përvjetor dhe do mbledhë në vilën ku jeton rreth 60 miq. Pas festës Harry ka përgatitur një arratisje për të dy. Gjithsesi, mbetet për t`u parë në vazhdim, nëse ndonjë paparac do mundë të fotografojë ndonjë moment.

Share With:
Translate »
121 Views