Njihuni me djalin dhe bashkëshortin e Françeskës së Big Brother VIP

Françeska Murati është modelja që u bë pjesë e “Big Brother VIP”.

Bukuroshja me origjinë shqiptaro-kosovare mban kurorën e më të bukurës në Londër. Ajo fitoi konkursin dhe rrëmbeu çmimin “Miss London 2023”.

Gjithashtu, Françeska rrëmbeu edhe 5 nga 8 çmimet e akorduara për vajzat pjesëmarrëse.

Bukuroshja, nënë e një djali, nuk është shfaqur shumë në media dhe shumë pak dimë për jetën e saj. Megjithatë Kids’Time ka zbuluar disa foto të  bashkëshotit dhe djalit të saj Charlie.

Mesa duket nga këto foto, familja e bukur edhe pse jeton në emigrim, pushimet zgjedhin shpesh t’i bëjnë në Shqipëri.

Kujtojmë se Françeska flet shpesh për djalin dhe partnerin e saj në shtëpinë e Big Brother dhe shpresojmë që së shpejti të kemi një surprizë për bukuroshen. /Kids’Time/

Share With:
Translate »
85 Views